Сучасні умови ринку – це екологічне пакування!

ЕКО свідомість професіоналів Жидачівського целюлозно-паперового комбінату (ПАТ «ЖЦПК») знайшла своє відображення в нових виробах.
Грунтуючись на сучасних тенденціях, ПАТ «ЖЦПК» відновив виробництво яєчних лотків в оновленому форматі на сучасному автоматичному обладнанні з продуктивністю близько 50 млн. шт в рік.

В результаті спільних зусиль в листопаді 2020 року на Жидачівському комбінаті стартувала унікальна розробка яєчного лотока «EggHOME». Завдяки конструктивним особливостям виробничої лінії була досягнута міцність і жорсткість лотока.
Сформована комплексна та вигідна пропозиція для надійного пакування і транспортування яєць: лотки на 30 яєць розміщені в спеціально розробленому гофроящику.
Виробництво ПАТ «ЖЦПК» повністю екологічне, яєчні лотки виробляються з ЕКО сировини і відрізняються гігроскопічністю, повітропроникністю, міцністю і простотою утилізації.
Данний проект полягає у розширенні власних можливостей та створенню нових робочих місць на комбінаті, що благотворно позначається для всього регіону.
Жидачівський комбінат запрошує до співпраці фермерські господарства та птахофабрики. Інформація про вартість і умови поставки по тел: +38 (03239) 24 206, +38 (03239) 24 073, +38 067 0 777 555