Нові пакувальні рішення: гофротара з вологоміцного картону Waterproof+

Діяльність Жидачівського целюлозно-паперового комбінату безпосередньо пов’язана зі збереженням довкілля.

 

Папір, картон, гофрований картон та гофротара виробляються з екологічної сировини (макулатури), що дозволяє зберегти багато лісового масиву!
Продовжуючи цей напрямок, Жидачівський комбінат виробляє альтернативні дерев’яним по екологічності і необхідним по міцності параметрами, лотки з вологоміцного гофрованого картону Waterproof+.

 

Завдяки високим споживчим якостям, технічним параметрам і властивостям вологоміцного гофрокартону, лотки стійкі до вологи, відмінно витримують штабелювання та низькі температурні режими навіть при довготривалому транспортуваДА, тонні!

Лотки виробляються з високоякісного вологоміцного тришарового або п’ятишарового гофрокартону, застосовуються для пакування свіжих і заморожених ягід, фруктів, овочів, а також риби, м’яса і м’яса птиці. Лотки використовуються у якості транспортної тари та для подання плодоовочевої продукції на полицях магазинів.

Також, під індивідуальне замовлення, конструктори комбінату розроблять лоток необхідної замовнику конфігурації і розмірів, а дизайнери запропонують варіанти поліграфічного оформлення. Кольорове брендування лотків виконується на одній з виробничих ліній Жидачівського комбінату.

Гофротара повністю підлягає утилізації або вторинному використанню у якості макулатури. Користуючись нашою гофротарою Ви приєднуєтесь до світового тренду екологічного пакування!

Збережемо довкілля разом!

З питань придбання вологоміцних Гофролотків (оптом і в роздріб),

звертайтеся до Департаменту продажів:

тел. + 38 (03239) 24-206, факс. + 38 (03239) 24-206

моб.:+38 068 298 68 05, +038 068 298 68 00