Вологоміцний гофрокартон: шлях до одноразового пакування!

Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат (ПАТ «ЖЦПК») впровадив нову технологію виробництва вологоміцного картону та тепер випускає його з назвою Cardboard waterproof+ марки WP.

Фото вологостійкий картон

Вологоміцний гофрокартон вирішує проблеми одноразової ЕКО упаковки для транспортування свіжих продуктів харчування з великим вмістом вологи, таких як свіжа риба, м’ясо, курятина, масло-жирових видів продуктів.

Для такої продукції призначена гофротара спеціальної конфігурації, розроблена відповідно до державних стандартів. Лоток для риби з вентиляційними отворами, лоток “кури: кришка + дно” забезпечують якісне зберігання і транспортування свіжої риби та м’яса.

Особливо важливе значення застосування гофротари з вологоміцного гофрокартону має для заморожених овочів, фруктів і ягід! ПАТ «ЖЦПК» виробляє не тільки великі ящики і коробки з гофрованого вологоміцного картону, а й “пінетки” для фасування ягід і фруктів по 0,5 і 1 кг, а також лотки для комплектації цих “пінеток” (на 4 “пінетки”, на 8 “пінеток”).

Особливого захисту вологоміцного картону потребує не тільки пакування і транспортування продуктів харчування, а й автозапчастини, вузли машин, металовироби. Продукція, яка вимагає наявності шару мастила, перекладається вологоміцним картоном та пакується у відповідну гофротару.

 

Для вологоміцного картону, призначеного для виготовлення вологоміцного гофрованого картону та виробів з нього, встановлено необхідні технічні характеристики та показники якості. ПАТ «ЖЦПК» виготовляє вологоміцний картон «Cardboard waterproof+» масою 160 г/м2 та 175 г/м2. За бажанням замовника вологоміцний картон може бути фарбованим (colored) або нефарбованим (not colored), а також, на вибір замовників гофрований картон може вироблятися як з одним, так із двома плоскими шарами вологоміцного картону.

З метою збереження довкілля гофротара з вологоміцного гофрокартону після використання може бути утилізована шляхом використання в якості вторинної сировини.

Замовити продукцію з вологоміцного картону або вологоміцного гофрокартону Ви зможете у відділу збуту за тел.:

+38 (03239) 24-206, +38 (03239) 24073, + 38 068 298 68 05, zbut@zhkpaper.com