“У світі існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки”

Давня традиція Великодніх свят, розпис орнаментом Великодніх яєць, сягає своїм корінням у далеке минуле і вважається також ексклюзивним видом декоративного мистецтва. Практично всі писанки, навіть якщо і розписані одним майстром, мають різні візерунки і забарвлення.

І напередодні Великодніх свят на Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті було проведено дитячий творчий конкурс, присвячений Писанці та Великодньому декору. Діти співробітників комбінату активно взяли участь у конкурсі. Кожному учаснику було вручено заохочувальний подарунок. А роботи Матвія Меншин, Соломії Дутчин і Тетяни Дутчин були визнані кращими і за перемогу в конкурсі діти отримали цінні подарунки!

 

Згуртований колектив Жидачівського комбінату завжди дружно відзначає Великдень, але в умовах карантинних обмежень святкування буде дистанційним. За доброю традицією адміністрація Жидачівського комбінату кожному співробітнику приготувала продуктові набори, і сертифікати на придбання м’ясних делікатесів. Багатодітним сім’ям було вручено продуктовий набір з більш розширеним асортиментом. Окрему увагу було приділено ветеранам виробництва, які раніше працювали на комбінаті. Кожному з них, додому був доставлений подарунок, продуктовий набір, на додаток до святкового столу.

Соціальна спрямованість Жидачівського целюлозно-паперового комбінату, дотримання добрих традицій підтримують сприятливу робочу обстановку на комбінаті, яка відображається на високих виробничих показниках і відмінній якості виробленої гофропродукції.

Від щирого серця вітаємо колег і партнерів з наступаючими Великодніми святами!

 

Великдень це свято світле,
Таке весняне і привітне,
Яйця нафарбовані красиво,
Паски напечені – як це мило,
Все надає нам гарний настрій,
У це Христове Воскресіння,
І ми сердечно Вам бажаєм благодаті,
Миру, радості, любові та достатку!