ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат на виставці TAROPAK 2019.

У період 30 вересня – 03 жовтня 2019 р. ПАТ «ЖЦПК» приймало участь у виставці TAROPAK 2019 (м. Познань, Польща) у складі колективного стенду провідних українських пакувальників, організатором якого виступала українська Громадська організація «Клуб пакувальників». На стенді були представлені різні напрямки пакувальної індустрії України, які були дуже цікаві усім відвідувачам стенду «Клуб пакувальників України».

Враховуючи загальні тенденції ринку та прагнення до збереження навколишнього середовища було приділено багато уваги експозиції ПАТ «ЖЦПК». Різноманіття видів, розмірів та форм тари з гофрованого картону приваблювало особливу увагу європейських виробників продуктів харчування та напоїв. Всі зразки отримали схвалення і позитивні відгуки щодо якості та міцності тари. Великою перевагою стало близьке із кордоном місцезнаходження ПАТ «ЖЦПК», що позитивно позначиться на логістиці.
Отримані контакти і домовленості стануть міцною платформою до нових контрактів та подальшого просування продукції Жидачівського целюлозно-паперового комбінату на європейський ринок.