“ПАПІРФЕСТ-2020” відбувся!

До щорічного Дня працівників целюлозно-паперової промисловості, ПАТ Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат провів традиційний святковий захід «ПАПІРФЕСТ-2020», який збирає навколо себе усіх робітників, для  підготовки і участі.

Зазвичай, «ПАПІРФЕСТ» відбувається на стадіоні зі спортивними змаганнями між підрозділами комбінату, концертом та фут-кортом.
У нинішніх умовах, з обмеженими правилами проведення масових заходів, професійне свято «ПАПІРФЕСТ-2020» відбулося з дотриманням карантинних норм.

Святкові змагання, найбільш інтригуючі заходи у програмі «ПАПІРФЕСТ-2020», були проведені у рамках конкурсу по благоустрою та озеленення території, влаштуванню зон відпочинку та квітників на території Жидачівського комбінату.

Команди різних підрозділів підприємства проявили творчий підхід до реалізації своїх задумів. Дух суперництва у змаганні дозволив отримати відмінні результати, які були справедливо оцінені повноважною комісією.

Після проведення огляду виконаних робіт та обговорення результатів комісія розподілила переможців: першою премією у розмірі 5000 грн. нагороджено команду паперово-картонного цеху на чолі з начальником цеху В.С. Дербіжом; другою премією у розмірі 3000 грн. нагороджено команду макулатурно-хімічного цеху на чолі з начальником цеху М.Й. Романюк; третю премію у розмірі 1000 грн. отримала команда механічного цеху, який очолює В.Є. Малюс. А решта команд отримали заохочувальні подарунки.

Адміністрацією Жидачівського комбінату були відмічені кращі працівники, які сьогодні своєю працею, примножують багаторічну історію підприємства. Наказом по підприємству, який оголосив директор виконавчий Д.В. Римашевський, кращі працівники нагороджені грошовою премією.

Завершенням професійного свята «ПАПІРФЕСТ-2020» став традиційний фут-корт у новому форматі. Кожному співробітнику комбінату було вручено «Подарунковий сертифікат від ПАТ «ЖЦПК» для придбання м’ясних делікатесів.

Відбулося традиційне вшанування ветеранів-працівників підприємства, які знаходяться на заслуженому відпочинку, і вони отримали щирі привітання, слова вдячності та подарунки. Ветерани висловили свої побажання, щоб Комбінат і надалі продовжував свій легендарний трудовий шлях!

 

“ПАПІРФЕСТ-2020” відбувся, багаторічні традиції вшанування людей праці збережені, а це є підтвердженням того, що Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат вірить у своє майбутнє, відкритий до співпраці та готовий прийняти всіх бажаючих працювати на підприємстві!

 

Будь в тренді, працюй на ЖЦПК!