Сучасному виробництву гідне оформлення!

Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат розробляє та активно впроваджує соціальні програми.
У листопаді 2020 року було оголошено регіональний творчий конкурс з сучасного оформлення нового цеху виробництва тари для яєць. Завдання було поставлене саме творчої молоді – студентам Стрийського вищого художнього професійного училища.

Журі складалося з керівництва Жидачівського комбінату, а також, відомих заслужених діячів мистецтва України, таких як, Гавришкевич Ігор Степанович, Берездецький Роман Іванович, Бандера Юрій Михайлович, Мельник Ігор Еремовіч, які високо оцінили всі роботи конкурсантів.

з 26. 10.2020 р. по 20. 11. 2020 р. на розгляд журі студенти представили свої роботи. Виставка робіт учасників конкурсу проводилася 23-24. 11. 2020 у Стрийському вищому художньому професійному училищі та привернула до себе увагу всіх студентів і педагогів. Роботи, що відповідають всім пунктам поставленого завдання, стали переможцями конкурсу.
1 місце зайняла студентка Бурлака Уляна. В основі її роботи закладено глибокий екологічний зміст по збереженню навколишнього середовища.

У номінації «Твір мистецтва», як робота вищої категорії, був визнаний проект Демків Василини, де була відображена важливість гофропродукції, що випускається Жидачівський комбінатом, для всієї планети Земля. Робота Краївської Павлини відрізнялася емоційноїю складовою і перемогла в першій категорії номінації «Твір мистецтва». Напутні слова конкурсантам і вручення їм фінансової премії стали кульмінацією конкурсу.

«Всі творчі ідеї, безсумнівно будуть застосовані не тільки при оформленні виробничого приміщення, а також знайдуть своє відображення  в каталогах продукції, буклетах і презентаційних матеріалах. Коббінат має великі творчо-виробничі плани і завдання, для реалізації яких,  буде притягнутий молодий активний потенціал регіону », – резюмував виконавчий директор ПАТ« ЖЦПК» Дмитро Вікторович Римашевський.