Весняний конкурс «Зірка рукоділля 2021»

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня, адміністрація Жидачівського комбінату кожен рік прагне створити особливу святкову атмосферу.

У 2021 році жінкам запропонували взяти участь у творчому цікавому конкурсі «Зірка рукоділля 2021». На конкурс приймалися роботи різних технік і стилів рукоділля: вишивка, бісер, в’язання та інше. Як у справжньому конкурсі були оголошені 3 призових місця з винагородами та спеціальний приз глядацьких симпатій.

Всі учасниці конкурсу із задоволенням присвятили свій вільний час створенню робіт і  результати конкурсу перевершили всі очікування! Жінки повністю розкрили свої творчі здібності.  Журі конкурсу було дуже важко обрати переможниць, тому, що усі роботи були ексклюзивними, зроблені на високому професійному рівні.

1 місце отримали роботи Олексовської Ірени (менеджер з кадрів): романтичні панно «Пан та пані» з яєчної шкаралупи та ляльки-оберіги жіночого щастя, вироблені із глини, а також картина «Квіти та гори».

Вишивка «Вовки», пасхальні рушники, «сорочка-вишиванка» від Чмелик Нелі (менеджер з постачання ТМЦ) зайняли 2 місце за високу складність.

3 місце – «Пасхальний рушник» вишитий, переважно зеленим бісером, руками Пилипів Катерини (фахівець АГВ).

Приз глядацьких симпатій  отримала робота «Пасхальний рушник з вербою» від Кремінь Оксани (фахівець АГВ).

Але не тільки переможниці отримали винагороду. Усім жінкам, які приймали участь у конкурсі були вручені подарунки! Нагородження проводилося у конференц-залі Жидачівського комбінату з дотриманням всіх протиепідемічних норм і санітарних правил.

Цей конкурс тільки розпочав святкові заходи. Кожна працівниця комбінату отримала святковий подарунок. Жінки-ветерани, які віддали багато років праці Жидачівському комбінату, були окремо вшановані та теж отримали святкові дарунки.

Чудове весняне свято створило потужну енергію хвилі натхнення, радісті та гордості за роботу у дружньому та творчому колективі Жидачівського комбінату!