Еко гофротара це корисно та вигідно!

Гофротара для помідорів вигідна ніж пластикова тара! Результати досліджень!

Гофротара для овочів вигідна! Світовий досвід!!

Гофролотки для овочів! Пінетки для фруктів та ягід!

В Україні все більше набирає оберти тепличний бізнес. Плодоовочева продукція користується великим попитом протягом року, тому, не зважаючи на значні енергозатрати, тепличний бізнес є прибутковим. Рух ринку в екологічному напрямку ставить нові умови до пакування продукції в екологічну упаковку і транспортну тару. Цей напрямок є соціально спрямованим і перспективним для розвитку.

Згідно з даними одного з найбільших виробників помідорів у Мексиці, які були опубліковані у журналі Гофроіндустрія, за допомогою інструменту моделювання Full DisclosureSM були проаналізовані загальні річні витрати, пов’язані з транспортуванням 65,5 тис. т помідорів «Рома» в Х’юстон (Техас, США) за допомогою гофроупаковки у порівнянні з транспортуванням при використанні пластикових контейнерів RPС. Використання гофротари демонструє щорічну перевагу за показниками витрат собівартості в $ 6,8 млн. в порівнянні з RPC, тому що RPC потребує додаткових витрат на зворотну доставку, або переміщення з точки продажів у точку наступного використання. Витрати на це повернення, яке включає в себе транспортування, обробку і мийку, складають $ 4,1 млн.

Саме гофротара є найбільш вигідна для транспортування та представлення плодоовочевої продукції на полицях супермаркетів, так як продуктові магазини прагнуть підвищити прибуток за рахунок скорочення витрат по всьому ланцюгу збуту. Транспортна упаковка з гофрованого картону повністю підлягає утилізації та повторному використанню у якості сировини (макулатури) для виробництва гофротари.

ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» (ПАТ «ЖЦПК») випускає широкий спектр асортименту гофротари з 3-х шарового та 5-ти шарового гофрокартону різних марок та профілів: 4 клапанний ящик, гофро «пінетки» для ягід, овочевий лоток, 2-х рядний гофролоток, ящик для яблук, так званий банановий ящик, ящик Бушель, піддони та комплектуючі з гофрокартону (решітки, перегородки, обичайки).

Створити особливу конструкцію та розробити унікальний дизайн гофротари Вам допоможуть досвідчені фахівці: конструктори та дизайнери ПАТ «ЖЦПК»

Для замовлення гофропродукції звертайтеся у відділ збуту комбінату за телефонами:

+38 (03239) 24-206

+38 (03239) 24073

+ 38 068 298 68 05

zbut@zhkpaper.com

Примітка: Реальні дані для аналізу економічної ефективності варіантів транспортної тари можна розглянути завдяки інструменту моделювання Full Disclosure, який дозволяє вивчати вплив декількох факторів витрат на різні варіанти контейнерів.