Міжнародний Сертифікат зареєстрований!

Новина 18.12.2018.

У листопаді 2018 року відбулася визначна для комбінату подія! На підставі результатів сертифікаційного аудиту був зареєстрований міжнародний сертифікат відповідності ланцюжка поставок FC-COC-804900.

Сертифікація по системі FSC® (FSC-C144407). вказує на високий рівень відповідальності ПАТ «Жидачівський целюлозно-картонний комбінат» по використанню лісових деревних ресурсів, а також вагомий внесок комбінату у підтримку управління як місцевими, так і світовими лісами! Повністю приймаючи принципи FSC, керівництвом комбінату була підписана відповідна «Декларація прихильності».


ПАТ «ЖЦПК» у своїй діяльності керується основними принципами виробництва якісної та конкурентоспроможної продукції, безпечної та екологічно чистої, що вироблена із сировини сертифікованих та контрольованих джерел. Наявність FSC® (FSC-C144407) сертифікату гарантує відкриті дії ПАТ «ЖЦПК» по забезпеченню контролю закупівлі сировини і його обробці на всіх стадіях виробництва, виготовлення і реалізації готової продукції, а також сприяє прозорості руху продукції комбінату у ланцюжку поставок FSC® (FSC-C144407).

У 109 країнах світу Сертифікат FSC® (FSC-C144407) служить «перепусткою» на міжнародні екологічно чутливі ринки, а також підвищує довіру та авторитет підприємства серед партнерів, замовників, кредиторів та інвесторів. Таким чином, Сертифікат FSC® (FSC-C144407) виступає запорукою успішного розвитку бізнесу і дає можливість розвиватися, зміцнювати авторитет, нарощувати потенціал та збільшувати прибуток.