Комбінат сьогодні

Хто ми такі:             На даний час Публічне акціонерне товариство «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» на ринку упаковки займає нішу в сегменті виробників паперової упаковки. Особливістю виробничої діяльності ПАТ «ЖЦПК» є задоволення суспільних потреб шляхом виробництва продукції соціального спрямування, а саме: виробництво пакувальних матеріалів та виробів з паперу, картону і гофрованого картону. Ми – інтегроване підприємство з виробництва паперової упаковки та паперових пакувальних матеріалів.

Чому так важлива інтеграція: Інтеграція – один з найважливіших механізмів забезпечення і підвищення конкурентоспроможності підприємства, так як вона визначає ступінь самостійності. Як це відображається в нашій діяльності:

– використовуючи воду, газ і вугілля ми самостійно виробляємо теплову енергію;

– переробляючи паперові відходи і макулатуру у вторинне волокно, за допомогою папероробних машин ми самостійно створюємо папір і картон – сировину для упаковки;

– переробляючи сировину, за допомогою гофроагрегату і автоматичних переробних ліній ми самостійно виготовляємо кінцевий продукт – гофрокартонну тару, яка, завдяки нескладній конструкції та екологічності, залишається одним з найвигідніших видів сучасних пакувальних матеріалів;

– в процесі виробничої діяльності утворюються промислові стоки, які ми самостійно очищаємо і чисту воду повертаємо у природне середовище.

Всі процеси є контрольовані і керовані, що дає можливість впливати на кінцевий результат.

Діяльність підприємства базується на основних принципах:

 

            Принцип 1 – відповідність чинному законодавству та робота в сфері стандартизації

            Принцип 2 – відповідність виробничої діяльності встановленим вимогам

Принцип 3 – прогнозування та планування