ЕКО УПАКОВКА перспективно та економічно!

Все більше європейських супермаркетів і виробників відмовляються від пластикової упаковки відповідно за глобальним рухом у сторону ЕКО-напрямку і прийнятим парламентом ЄС Рішенням про заборону одноразових виробів із пластику в рамках боротьби із забрудненням світового океану.
Згідно з прогнозами домінуючою упаковкою стане Гофроупаковка завдяки її широкої вживаності і варіативності, а також утилізації та повторного застосування.
Одним з перспективних напрямків гофроупаковки є дисплеї та шоу-бокси для викладення не габаритних товарів на полицях супермаркетів. Вони відрізняються простотою конструкції і зручністю застосування, а також поєднують 2 функції, як транспортна тара і дисплей. За допомогою перфорації видаляються деякі частини транспортної тари і товар, в уже отриманому дисплеї, встановлюється на полицю, при цьому зберігши товарний вигляд. Дисплей займає на полиці обмежене місце, а завдяки брендуванню, забезпечує впізнаваність торгової марки і стимулює зростання продажів означеного товару.
ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» випускає широкий спектр подібної продукції. Завдяки повному циклу виробництва – від переробки макулатури, виробництва паперу, картону і гофрованого картону до готового виробу (гофротара) – забезпечується оперативне виготовлення замовлень і прийнятна ціна при гідній якості. З огляду на всі технологічні особливості виробництва сировини (паперу і картону) Замовник отримує гофротару, дисплеї та інші види упаковки з гофрокартону з необхідними технічними параметрами, а також з гранично допустимим запасом міцності відповідно до нормативних документів, які забезпечують виробництво.
Технічні можливості виробництва дозволяють випускати продукцію з гофрокартону (3, 5 шарового) різної конфігурації широкого спектру застосування: транспортна упаковка, 4 клапанні ящики, коробки для піци, кондитерські лотки, лотки для ягід, фруктів, горіхів, овочів і грибів, дисплеї, POS – матеріали, ящики для алкогольних і безалкогольних напоїв, для масла і заморожених продуктів харчування, архівні короби.
Гасло ПАТ «ЖЦПК» на 2019 рік «З нами Ви упаковані» повністю характеризує широкі можливості виробництва та оперативність виконання замовлень!
Звертайтесь до менеджерів відділу збуту!