Виробництво

Виробничі потужності ПАТ “Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” розраховані на повний цикл виробництва, починаючи від приймання та переробки технологічної сировини (макулатури) до випуску готової гофропродукції: гофротари, упаковки для яєць і литої тари. На сьогоднішній день ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» складається з чотирьох основних виробництв:

            Паперове виробництво з виготовлення паперу-основи для гофрування, картону-лайнеру для плоских шарів гофрованого картону, паперу обгорткового загальною потужністю 93 тис. т на рік.

            Картонне виробництво з  виготовлення картону коробкового та картону-основи склеєного картону загальною потужністю 50 тис. т на рік, а також готових картонних виробів: картону тарного плоского склеєного та картону палітурного.

            Гофрокартонне виробництво з виготовлення гофрованого картону та упаковки з гофрованого картону загальною потужністю 120 млн. м2 на рік. Обладнання гофрокартонного виробництва дозволяє задовольняти будь-які потреби споживачів, а саме: виготовляти чотирьох клапанні ящики різних розмірів та лотки складної конфігурації; наносити друк від одного до трьох кольорів; упаковувати готову продукцію найбільш економічно вигідним типом упаковки.

Виробництво упаковки для яєць (горбкувата прокладка для яєць) і литої тари здійснюється на сучасному автоматичному обладнанні з продуктивністю близько 50 млн. шт. на рік.