Заслужена перемога!

ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» приймає активну участь у різних профільних заходах, присвячених упаковці.

У березні 2019 року підприємство взяло участь у XXI Всеукраїнському конкурсі на кращу упаковку «Українська зірка упаковки 2019» і отримало заслужену перемогу.

Підготовкою до конкурсу займався спеціально створений комітет, до складу якого увійшли провідні фахівці з різних служб комбінату: виробництва, збуту, маркетингу, управління якості. Для подання зразків на конкурс комітетом розглядалось чимало варіантів, адже уся продукція ПАТ «ЖЦПК» заслуговує високої оцінки. Проте, визначені умови конкурсу вимагали відповідних зразків, тому на розгляд було представлено декілька зразків продукції. Читати далі

Зручна новинка!

Шановні партнери та замовники!
Представляємо до Вашої уваги виріб Жидачівського целюлозно-паперового комбінату «Архівний бокс».
Бокс призначений: для зберігання чи транспортування документів, папок-реєстраторів, речей, посуду і т.д. Виготовлений на замовлення для експорту.
Розмір готового виробу, мм: 388*322*299
Матеріал виробу: картон гофрований тришаровий марки Т24 КФ, профіль гофра «С».
Конструкція виробу вирізняється оптимальними розмірами, надійністю, простотою крою заготовки. Підібраний матеріал та габаритні розміри дозволяють витримувати до 18кг.
Експлуатація: Висічні ручки надають зручності при перенесенні боксу, зовнішні клапани з кришкою захищають від попадання пилу, дозволяють складання боксів у висоту і в ряд.
За показниками безпеки відповідає вимогам діючого санітарного законодавства України.
Підлягає утилізації в якості вторинної сировини (макулатури).
Згідно із Вашим замовленням архівній бокс виготовляється без друку, та з друком, а також за наданими Вами розмірами.
Замовити «Архівний бокс» Ви можете у відділу збуту та регіональних менеджерів ПАТ «ЖЦПК»

Міжнародний Сертифікат зареєстрований!

Новина 18.12.2018.

У листопаді 2018 року відбулася визначна для комбінату подія! На підставі результатів сертифікаційного аудиту був зареєстрований міжнародний сертифікат відповідності ланцюжка поставок FC-COC-804900.

Сертифікація по системі FSC® (FSC-C144407). вказує на високий рівень відповідальності ПАТ «Жидачівський целюлозно-картонний комбінат» по використанню лісових деревних ресурсів, а також вагомий внесок комбінату у підтримку управління як місцевими, так і світовими лісами! Повністю приймаючи принципи FSC, керівництвом комбінату була підписана відповідна «Декларація прихильності».

Читати далі