Міжнародний Сертифікат зареєстрований!

Новина 18.12.2018.

У листопаді 2018 року відбулася визначна для комбінату подія! На підставі результатів сертифікаційного аудиту був зареєстрований міжнародний сертифікат відповідності ланцюжка поставок FC-COC-804900.

Сертифікація по системі FSC вказує на високий рівень відповідальності ПАТ «Жидачівський целюлозно-картонний комбінат» по використанню лісових деревних ресурсів, а також вагомий внесок комбінату у підтримку управління як місцевими, так і світовими лісами! Повністю приймаючи принципи FSC, керівництвом комбінату була підписана відповідна «Декларація прихильності».


ПАТ «ЖЦПК» у своїй діяльності керується основними принципами виробництва якісної та конкурентоспроможної продукції, безпечної та екологічно чистої, що вироблена із сировини сертифікованих та контрольованих джерел. Наявність FSC сертифікату гарантує відкриті дії ПАТ «ЖЦПК» по забезпеченню контролю закупівлі сировини і його обробці на всіх стадіях виробництва, виготовлення і реалізації готової продукції, а також сприяє прозорості руху продукції комбінату у ланцюжку поставок FSC.

У 109 країнах світу Сертифікат FSC служить «перепусткою» на міжнародні екологічно чутливі ринки, а також підвищує довіру та авторитет підприємства серед партнерів, замовників, кредиторів та інвесторів. Таким чином, Сертифікат FSC виступає запорукою успішного розвитку бізнесу і дає можливість розвиватися, зміцнювати авторитет, нарощувати потенціал та збільшувати прибуток.